Pam Thermal Hotel Akköy

Pam Thermal Hotel Akköy

Otel Bilgisi

Otelin 1. sınıf restoranı 350 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ayrıca otelde 100 kişilik a la carte restaurant bulunmaktadır.

İçeceklerinizi Lobby Bar, Vitamin Bar ya da Havuz Bar’dan alabilirsiniz.

70 kişilik çok amaçlı salon, 160 kişilik toplantı salonu, 40 kişilik toplantı salonu, 100 kişilik çok amaçlı salon, çalışma ofisi, 80 kişilik TV salonu, 120 kişilik diskotek, oyun odası, 2 adet satış ünitesi, açık yüzme havuzu, havuz bar, açık termak havuz, kapalı termal havuz, sağlık ünitesi, aletli jimnastik salonu, buhar odası, sauna, hamam, 3 adet masaj odası, Vitamin Bar, bay – bayan kuaför, voleybol sahası, mini golf, 100 araçlık otopark otelde bulunan olanaklardandır.

Pam Termal Otel’in, 58 santigrat derece sıcaklıktaki termal sularından bütün yıl boyunca yararlanabilirsiniz. Doğal olarak oluşan termal çamurlar, tedavi ve güzellik amacıyla yüzyıllardan beri kullanılmaktadır. Termo mineral özellikli bu şifalı sular magnezyum, kalsiyum, karbondioksit, sülfat ve bikarbonat karışımlarıyla birçok alanda tedavi için elverişlidir. Avrupa Kaplıcalar birliğine bağlı ve Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı olan tesisteki termal su, hem banyo hem de içmece olarak kullanılır. Termal banyolar ortopedik ve nörolojik rahatsızlıkların giderilmesinde, romatizmal hastalıklarda, çeşitli cilt hastalıklarıyla, hipertansiyon, varis ve hemoroit tedavisinde önemli yararlar sağlar. İçildiğinde ise, gastrit ve mide ülserinde, müzmin kabızlık ve safra kesesi yetersizliğinde, kas yorgunlukları ve kemik erimesinde başarılı sonuçlar verir.

Kırmızı travertenlerin altında kür merkezi vardır. İçinde özel bir jakuzi de bulunan kapalı termal havuzdan, gece veya gündüz, her mevsimde ve özellikle kış günlerinde büyük keyif alırsınız. Kür merkinin girişinde buhar banyosu ve sauna yer alır. Geleneksel Türk hamamı, termal su banyosu yanında köpük banyosu ve masajlar için özel bir fırsat oluşturur. Kür merkezi her türlü sağlık ve güzellik ünitesine sahiptir. Uzmanlar tarafından uygulanan çamur banyosu, cilt, kemik ve sinir hastalıkları yanında sağlık ve güzellik amacıyla da kullanılmaktadır. Adele ve eklem ağrılarının yanısıra yılın yorgunluğunu atabilmek için özel masaj odaları vardır. Aromaterapi, hidroterapi ve su içi egzersizleri için oluşturulan özel jakuzi odalar hem sağlık ve güzellik, hem de tedavi amaçlı olarak hizmet vermeye hazırdır. Fizyoterapi ünitesinde özellikle çeşitli eklem rahatsızlıkları için uzmanlar tarafından özel uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Kür merkezindeki tedavi ve uygulamalar otel hekimlerinin gözetimi altında yapılmaktadır.

Yakın Merkezler

Denizli Şehir Merkezi – 26 km

Çardak Havaalanı – 65 km

Konum Bilgisi Pam Thermal Hotel Denizli şehir merkezine 26 km, Çardak Havaalanına 65 km mesafededir.

Oda Bilgisi

Pam Thermal Hotel’de 236 oda bulunmaktadır.

Tesisin bütün odaları zevkle döşenmiştir. Termal jakuzili ve buhar banyolu 2 kral süiti vardır. Ayrıca, termal jakuzi keyfini kendi odanızda yaşayabileceğiniz 16 adet süit bulunmaktadır. 218 adet standart odada sabahları kuş sesleriyle uyanırsınız. İster ormanlık alana bakan arka odalarda, isterseniz yemyeşil bahçeye veya havuza bakan ön odalarda ayrı bir keyifle dinlenebilirsiniz.

Telefon, klima, minibar, TV, termal sulu banyo ve halı zemin odalarda bulunmaktadır.

Yarım:

Açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil konaklamalı fiyatlardır.

Ücretsiz Hizmetler:

Şemsiye, Şezlong

Havlu

Disco

Fitness Salonu

Türk Hamamı

Jakuzi

Sauna

Ücretli Hizmetler:

Masaj

Kese

Buhar Banyosu

Hidroterapi

Aroma Terapi

Fizik Tedavi

Category

Termal Oteller